تبلیغات
وبلاگ همسفر کرمی - گزارش جلسه روز دوشنبه مورخ 96/01/14
درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
سه شنبه 15 فروردین 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
آتش اولین انرژی جهان هستی می باشد آرام آرام که علم پیشرفت کرد انرژی دیگر بوجود آمد مثل انرژی صوتی  و الکترو نیکی و مکانیکی,,,


دستور جلسه : سی دی علم 1 و 2

سی دی از استاد امین دژاکام

در ابتدا خانم کرمی چند نکته در مورد اهمیت گوش دادن به سی دی :

با گوش کردن به سی دی ها می توانیم اطلاعات و راهکارهای دریافت کنیم .تا بتوانیم با مسافرمان ارتباط و جواب های قانع کننده ای بدهیم . با گوش دادن به سی دی مثل  آبی که نم نم به سنگ می خورد .و باعث سوراخ در آن می شود .آرام آرام در دیده گاهمان می نشیند و باعث تغییر در ما می شود  .زمان مناسب برای گوش دادن به سی دی  انتخاب کنید .

صحبت های خانم کرمی  :

ما یاد می گیریم چرا یکی نفر چندین سی دی را گوش کرده  آماده می کند. ولی من نمی توانیم باید پیدا کنم و نقطه ضعف های را به قوت ها تبدیل کنیم.

ما همسفران  در درمان اعتیاد جلو هستیم .و باید بیشتر تلاش کنیم تا مسافرمان را به طرف جلو حرکت دهیم و این زمان می برد .

در یک کلاسی یک نفر تند و خوب جواب می دهد باعث می شود مهر سکوت  بر دهان شما بخورد . نا خود آگاه با خودمان می گوییم آن که دارد توضیح می دهد . من چه دارم بگوییم . و آن همه چیز را بلد و جلوتر از من من چیزی برای گفتن ندارم . کسی که نادان باش حسادت و نفرت را می گیرد و شروع می کند به قیاس کردن . 

و می گوید من هم کنگره می آیم ولی نمی دانم چرا اینطور شده و هزار تا دلیل می آورد . یا فکر کنم سوالات امتحانی را داشته . یا معلم آشناشون می باشد .

 در قیاس مثلا دو تا پرتغال باید مقایسه کرد. نه با چیزی دیگر ،خودمان را با خودمان مقایسه کنیم . مسافرمان را با دیگران مقایسه نکنیم .

علم چیست ؟ هر چیزی ک به راستی و درستی دلالت کند و به مفهوم شیرینی برسیم را علم می گویند . کسی چیزی به ما می گویید و ما هم آن را انجام می دهیم و نتجه آن شیرین و خوشاینده می شود این میشود علم.

در کنگر 60 به من می گوید روش تدریجی ،همسر سالم به من داده است . پس در اثر استفاده یک محصول شیرین که سلامتی همسرم می باشد دریافت نمودم که میشود علم .

علمی که با آن رفتارمان خوب بشود. می شود .علم .

آیا آموزش به تنهایی امکان پذیر می باشد ؟ در تنهایی نمی توانیم به علم رسید بلکه این تبادل باید از شخصی به شخصی دیگر صورت گیرد .

اتش اولین انرژی جهان هستی می باشد آرام آرام که علم پیشرفت کرد انرژی دیگر بوجود آمد. مثل انرژی صوت مکانیکی الکتریکی و غیر

درون ما هم همینطور می باشد آدم مصرف کننده چون علم  رشد نمی کند در انرژی آتش گرمای هستیم نمی توانیم بالا بریم . اگر علم رشد کند می توانیم انرژی گرمای را به صوت تبدیل کنم و اون را دوباره به انرژی دیگر و پر بارتر تبدیل کنم. 

انرژی را سعی کنیم با علم و دانش رشد بدهیم از گرمایی به مراحله بالای انرژی برسانیم.

انرژی کشوری رشد نکند مثلا برق نداشته باشد ، جز خرابی چیزی بوجود نمی آید اگر علم نداشته باشم درونم برق ندارد.

صحبت های خانم الهام :

دو نفر را نمی توان با هم قیاس کرد چون گذشته هر کس با نفربعدی فرق می کند آن نفر که موفق می باشد در آن زمینه تلاش کرده و آن زمین را همواره کرده. و آماده می باشد .

برای رسیدن به موفقیت ، خواسته خودمان مهم می باشد .

سم زدایی برای پزشکان یک علم می باشد. ولی نتیجه اش محصول شیرین ندارد در اثر استفاده از داروهای شیمیایی یک سری داروها را جایگزین می کنند .که بعد از سم زدایی آن تعادل بهم می خورد. و نمی تواند یک محصول شیرین باشد . و یک علم نمی باشد .

پزشکان با توجه با یک سری امکانات نمی توانند تشخیص در مورد مثلا شگستکی را بدهند.

 ولی یک شگسته بند با توانایی که دارم بدون هیچ امکانات میتواند پی به محل شگستکی و میزان آسیب  ببرد .و آن علم و دانایی دارد .

آیا آموزش به تنهایی امکان پذیر می باشد ؟

دو نوع آموزش داریم . یکی که از استاد درس می گیرد و این آموزش مستقیم می باشد این آموزش هست که ما را به علم می رساند اگر کسی سالها تفکر کند نمی تواند به آن علم برسد . مانند آن قدیسی که سالها تنها به دنبال تذکیه بوده وقتی استادی به وسیله یک شوخی دید که بهم ریخته شده است به قدیسه گفته شد شما بدون استاد و در تنهایی نمی توانید آموزش بگیرید . در تنهایی نمی تواند به علمی برسیم .

قرون وسطی چند نشانه داشته .

در اروپا گلیسا و مسحیت بوجود آمد. و یک سری جنگها و بیماریها بوجود آمده . علم توی اون سطح کم مانده بوده و هیچ کس جرئت نداشت بیان کند. در اینجا گلیسا قدرتی داشت که به مرردم اجازه نمی داد که خود را مطرح کنند. بعد از قرون وسطی دوران رونساس آمده که افراد مثل داونچی، آن خود مرکز بینی را از بین برد.

آقای امین هم معتقد هستند. که اعتیاد هم آن خود مرکز بینی را دارد . که مثل قرون وسطی عمل می کند.  علم رکود پیدا می کند. و هیچ دانایی نیست که فکر میکند همه چیز را می داند . مثل زمانیکه وارد کنگره میشود و فکر میکند همه چیز را می داند د رصورتکه چیز نمی داند .

 

صحبت های خانم مریم :

این سی دی برای سفر دوم ها گفته شده است در ابتدا بیان شده که در ناتوانایی ها و توانایی ها خود فرد مقصر می باشد که در یک کار موفق باشد و یا نا موفق . این قضیه در درون خود فرد می باشد .

مثبلا دو نفر سر یک گلاس حاضر می شوند و درس می گیرند . در اینجا یکی از آنها در مدت زمان کمی مطالب را دریافت میکند و دیگر ناموفق از دریافت می باشد . و فردی که ناموفق می باشد می گوید که چرا اینطور می باشد من هم زحمت گشیدم ولی چرا موفق نشدم . 

در اینجا باید یادآور شد که شاید فردی که موفق شده است در زمانی مثلا ده سال تلاش گرده است. و تاوان و سختی گشید. تا به این موفقیت دست یافته است .مثل زمینی می باشد که آمده شده است و تمام سنگ هایش را برداشته اند و آماده برای بذر پاشی می باشد . ولی زمینی که آماده نباشد با هر حرکتی برخورده می کنیم به سنگ و باید برداشته شود  .و تا برداشته نشود آماده برای بذر پاشی نمی شود .

در اینجا حسادت و نفرت از نیروهای هستند و می آیند و قیاس بوجود می آید . قیاس با اندازه گیری متفاوت می باشد . مثلا قیاس با یک متر پارچه با یک کیلو پرتغال .درست این می باشد که خودمان را با خودمان با روزهای که حالمان خراب یا خوب بود با وضعیت که الان داریم مقایسه کنیم .

 مطلب بعدی در این سی دی یادگیری و آموختن دانش در افراد و مراتبه مختلف با هم فرق می کرد . مثلا استاد در مدرسه ابتدای و راهنماییرو دبیرستان و دانشگاه به هم متفاوت می باشد و در اینجا میزان دانش در هر سطح با سطح و مرحله دیگر فرق می کند حتی کسی که چیزی را اختراع و بوجود می آورد هم با بقیه از نظر دانش و توانایی تفاوت دارند . مسیر ها یشان هم فرق می کنند . 


با احترام :همسفر مریم 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 16 شهریور 1396 02:45 ق.ظ
I am curious to find out what blog platform you're utilizing?
I'm experiencing some small security issues with my
latest website and I'd like to find something
more risk-free. Do you have any recommendations?
جمعه 6 مرداد 1396 11:11 ب.ظ
fantastic publish, very informative. I'm wondering why the other experts of this sector don't realize this.
You should continue your writing. I am confident, you have a great
readers' base already!
سه شنبه 29 فروردین 1396 05:05 ب.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

سه شنبه 29 فروردین 1396 05:21 ق.ظ
After I originally commented I appear to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and
from now on whenever a comment is added I receive 4 emails with the same comment.

There has to be a way you are able to remove me from that service?
Thank you!
پنجشنبه 24 فروردین 1396 07:27 ب.ظ
I'm extremely impressed together with your writing skills
as neatly as with the structure on your blog.
Is this a paid subject matter or did you modify it yourself?
Anyway keep up the excellent quality writing, it is uncommon to look a great weblog like this one today..
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:48 ق.ظ
You've made some decent points there. I checked on the
net for additional information about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site.
سه شنبه 22 فروردین 1396 12:21 ق.ظ
سال نو بر راهنمای ارجمند خانم کرمی و لژیون فعال ایشان مبارک باد
استاد توانا خانم کرمی ، بسیار عالی و روان توضیح دادید ، و آموختم. فهم و درک من از توضیحات شما و سی دی ،نشانه قدرت بیان یک راهنمای کنگره 60 است ، ممنون که نشان راه شدید.
خانم الهام و خانم مریم خداقوت
دوشنبه 21 فروردین 1396 05:06 ق.ظ
Hi there friends, its impressive article on the topic of tutoringand completely explained, keep it up all the time.
یکشنبه 20 فروردین 1396 01:54 ب.ظ
مطالب بسیار خوبی بیان شد
خداقوت
شنبه 19 فروردین 1396 02:48 ب.ظ
مریم جان خدا قوت
چهارشنبه 16 فروردین 1396 11:17 ب.ظ
با عرض سلام وخدا قوت خدمت همه عزیزان سال نو را به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم سالی پر از سلامتی وموفقیت وخیر و برکت پیش رو داشته باشید خانم مریم عزیزم مثل همیشه عالی بود بهترینها نصیبتان شود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر