درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
با گوش کردن به سی دی کوه با خود فکر می کنم آیا درون من مثل کوه شده . آیا مثل کوه هستم ؟توانستم جذبی داشته باشم


دستور جلسه : سی دی کوه از استاد امین

مشارکت خانم کرمی :

با گوش کردن به سی دی کوه با خود فکر می کنم آیا درون من مثل کوه شده . آیا مثل کوه هستم ؟توانستم جذبی کنم داشته باشم


برای رسیدن به جایگاه ارزشمند باید تلاش کرد و شانسی نیست یک دفعه هم اتفاق نمی افتد باید مثل کوه که نو سانات هوا را تحمل میکند از تپه به کوه کو چک وبزرگ و بزرگتر میشود

اگر من به عنوان راهنما وارد لژیون می شوم و تلاش می کنم واین سختی ها باعث رشد من می شود .من از تک تک رهجو ها انرژی و یاد می گیرم .درون هر کدام از شما کو هی نهفته است که اشکارا دیده نمیشود,

رهایی یک فرد باعث خوشحالی تعداد زیادی از افراد دور و اطرافش می شود.واین لذت بخش ترین لحظه زندگی راهنما است

  

 در کوه دما متغییر می باشد .کم و زیاد شدن دما باعث تغیییرات بسیار در کوه می شود و باعث خردشدن، سنک ها می شود. با تحمل متغیرات  باعث بزرک شدن می شود .چون ایستادگی میکند و ایستادن ما در مقابل مشکلات باعث پیروزی ماست انسان هم نو سانات زندگی را تحمل میکند و می ایستد تا به هدف برسد

در مقابل مشکلات و طوفان ، مانند کوه بایستیم . ما می توانیم بدون حل کردن زود از مشکلات بیرون برویم  خراب کردن راحت است ساختن سخت است

 اگر بیاستیم و با مشکلات بجنگیم موفق می شویم تمام کسانی که نامشان ماند گار شد کار بزرگی در این جهان انجام دادند  مانند کو ههایی که مشخصاتشان ثبت است به یاد گار می ماند 

مشارک خانم سکینه در مورد سی دی :

در ابتدا آقای امین گفتند با توجه به اینکه سنی کمی داشتم وارد کنگره شدم .و هیچ مشکلی از نظر اعتیاد به مواد هم نداشتم . هدفم از آمدن به کنگره فقط کمک به افراد کنگره بود .

در کنگره برای خودم بازی می کردم که در اینجا نقش خودمو پیدا کردم . ما همسفران هم باید این کار را انجام دهیم . هدف و نقش خودشان را پیدا کنند. باید برای خودمان بیایم و نگوییم که من برای مسافرم می آییم نقش خودمان را پیدا کنیم و روی آن کار کنیم . برای بالا بود بردن دانش و آگاهی خود باید بیایم . به گوش کردن به سی دی با خود فکر می کردم در کدام قسمت کوه هستم ؟ آیا هنوز آن خاک و خاشاک هستم یا یک تپه .

در کنگره ما فکر می کنیم فقط برای درمان اعتیاد می باشد در صورتیکه خیلی مسائل دیگر هم در آن آموزش داده می شود .

 ما به این فکر کنیم که ما این مطالب را برای روستاهای هم باید ببریم و استفاده کنند و آموزش بگیرند اگر بلند بیا ندیشیم دیگر برای سلام نگردن دیگران ناراحت نمی شویم به چیزهای بهتر فکر می کنم .با بالا بردن دانایی این اتفاق می افتد که بهتر ببینیم .

مشارکت خانم مریم :

در انسان هر اتفاقی می افتد در صور پنهان اوست وبستگی به تلاش که می کند  دارد وموفقیت بدست می آورد بدون تلاش امکان ندارد به مرحله موفقیت دست پیدا کند .

با رفتن به کوه انگار به دنیا دیگر رفتم و آمدم با اینکه درد در پاهایم احساس می کردم ولی آنقدر  انرژی و حال خوب پیدا کردم آن دردا از بین رفتن . این انرژی بود که در کوه است .و به ما داده می شود .

 کوه ابرهای  را می گیرد و تبدیل به باران می کند .که در کویر ان اتفاق نمی افتد و هدر می دهد جایگاه ما هیچ ارزشی ندارد فقط بیایم برای کسب جایگاه . جز زحمت و نارحتی چیز دیگر نمی باشد مگر برای هدف بزرگتر تلاش کنم تا مفید باشم برای دیگران .

مشارکت خانم سمیه :

در مورد دما در کوهستان وقتی چند تا کوه در کنار هم باشند بیشتر است چون باز تاب نور بیشتر می باشد . در مورد انسانها ، انرژی در جمع بیشتر است تا فرد به تنهایی کاری رای انجام دهد مثلا چند نفر وقتی در لژیون هستم هم در کنار هم بودم باعث ایجادانرژی و رشد ما می شود . از هر کسی چیزی یاد می گیریم .

مشارکت خانم ثریا :

آقای امین در سی دی در مورد جایگاه صحبت می کنند. اگردر هر موقعیت  می خواهید به جایگاه برسید. اگر برای فقر فروشی باشد پیشنهاد می کنم نکنید برای اینکه ضرر دارد. بار مسئولیت زیاد می شود. آزار و اذیت می بینید . ولی اگر برای خدمت به خلق باشد .به حال خوب و خوش می رسید .  

با احترام:مریم حسینی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 12:51 ق.ظ
خیلی ممنون ,خانم مریم بابت زحمات شما
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 11:09 ق.ظ
خانم مریم عزیز سپاسگزارم.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic