درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
 در کنگره در کنار هم به تکامل می رسیم. با گوش کردن به سی دی ها خودمان را پیدا می کنیم پیدا کردن خودمان که گم شده بود .


دستور جلسه : سی دی انتقال صفات (از استاد امین )

سخنان خانم کرمی :

انتقال صفات را چطور می توان انجام داد ؟

خواب دوست استاد امین چه حسی را در او ایجاد گرده بود ؟ حس بی لیاقتی  برای اینکه احساس می کرد لیاقت ندارد . دوست آقای امین در خواب می گویید اینها کجا و من کجا ، و احساس بی لیاقتی می کند. استاد ها در خواب کات می شوند.

.کنگره برای همه درش باز است ما می آییم که یاد بگیریم  و یاد می گیریم. کنگره مانند دانشگاه می باشد . در بسیار از موارد با شرکت در سخنرانی ها بعد از چند مدت از یادمان می رود.

 ولی در کنگره اینطور نیست بر روی مطالب گفته شد کار می شود. در کنگره در کنار هم به تکامل می رسیم. با گوش کردن به سی دی ها خودمان را پیدا می کنیم پیدا کردن خودمان که گم شده بود .

در مورد اینکه می خواهیم اشتباه کسی را به او گوش زد کنیم باید اینطور بگوییم این چه کاری بود که انجام دادی شما اکه اینطور نبودید . با گفتن اینجور حرفها طرف مقابل ما بهتر به اشتباهاتش پی خواهد برد  در انسان۳حس وجود دارد که حس امنیت میدهد که یکی از انها حس معصومیت است.

معصومیت یعنی از خودم راضی باشم و گناه نکرده باشم

مشارکت خانم الهام :

دوست آقای امین خواب می بینن که چند تا از استادها آمده اند و دارن  به او آموزش می دهند .بر روی حس هایش کار می کنند . به یکبار فکر می کند که چطور شد؟ من که آدم بی خودی هستم و لیاقت این کار را ندارم .چرا اینها برای من این کار ها را می کنند. یک دفعه از خواب بیدار می شوند  . و حس بی لیاقتی در او بوجود می آید .

  سه ضلع مثلث که ی1- بی لیاقتی 2-احساس گناه و3- تهدید    دچار مشکل بود . وقتی این سه ضلع بوجود می آید شخصیت آدم را از بین می برد .

سه ضلع شخصیت ، فردی که 1-شایستگی 2- معصومیت 3-احساس امنیت را داشته باشد .

شخصیت آدمی مانند دیواری که اگر به آن ضربه وارد شود بخراب میشودباعث می شود هر کس وارد آن شود و باعث ناراحتی آن بشوند. نباید باز باشد با سه احساسی که گفته شد باید به ترمیم شخصیت خود باشد .

احساس معصومیت یعنی کسی که گناه نکرده باشد در طی مراحله زندگی و خود را پاک ببیند کسی که گناه کرده باشد و تزکیهه نداشت باشد همیشه احساس گناه دارد .

مشارکت خانم مریم :

حس های وجود دارد که به شخصیت ضربه می زده و انسان را از تعادل خارج می کنند و انسانی که به شخصیت او ضربه خورده ،با وجود تمامی توانایی ها استعداد ها و نعمتها از زندگی کردن لذت نمی برد.

شخصیت از سه ضلع ضربه می خورد :

1-احساس بی لیاقتی

2-احساس گناه

3-احساس تهدید

مشارکت خانم ثریا :

استاد امین در این سی دی می گویند:همانطور که پول قابل انتقال می باشد و قابل قرض دادن می باشد  صفات خوب خودمان را مثل ،محبت کردن می توان انتقال داد وقتی از شادی  و پیشرفت کسی خوشحال می شویم. یا از هر موفقیت دیگران  خوشحال می شویم در کاینات می گوید حالا که دوست داری ما هم کمکت می کنیم تا به آن صفت برسی .

اگراز شکست کسی هم خوشحال بشویم سیستم جوری ما را به آن کار می رساند و آن اتفاق برای ما هم زمانی  پیش می آید .

 مورد دیگر اینکه زمانی که فرزند ما کاری بدی انجام می دهد ما با فاعل نباید کار داشته باشیم ما باید به فعل کار داشته باشیم .

مثلا وقت فرزند مان کاری اشتباهی انجام می دهد ما نباید به خودش اعتراض کنیم بلکه به کاری بد او اشاره کنیم .

برای هفته آینده سی دی ظرفیت شخصیت کار می شود .

با احترام : همسفر مریم

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic