درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
چهارشنبه 7 تیر 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
در کنگره همه چیزهای که گفته می شود را می دانیم و برای عمل کردن دچار مشکل می شویم و نمی توانیم .


 دستور جلسه  سی دی کبر

 سخنان  راهنما خانم کرمی

 در مورد دستور جلسه وادی دهم و چگونه تغییرات را باید در خود ایجاد کرد ؟

 در کنگره همه چیزهای که گفته می شود را می دانیم و برای عمل کردن دچار مشکل می شویم و نمی توانیم .

باید تک تک صفت ها چه خوب و بد را باید در آن بمیریم . من از صفت کینه نفرت و تنفر باید بمیریم مردن یعنی چی یعنی اینکه از آن چیز باید جدا بشوم بمیرم زنده بشوم . ممکن است بمیرم دوباره آن صفت در من زنده بشود .مثل مارمولکی که هر بار می کشیم دوباره زنده می شود . ناراحت می شویم و عذاب وجدان می گیریم و با خود می گوییم ،من که این کار را انجام نمی دادم چرا  دوباره انجامش دادم . من که غیبت نمی کردم چرا دوباره غیبت می کنم . عذاب وجدان به سراغ ما می آید ، و دوباره می میریم دوباره زنده می شویم و کم رنگ می شود. و این تکرار می شود تا آن صفت در من کاملن می میرد .و به یک حیات برتر می رسیم .حال در صفت بدی که می میریم با خود می گوییم خوب کاری کردم بدترشو می کنم تغییری نمی کنم حالم بد می شود . یک وقت در صفت بد می میریم به نفس اماره می رسیم .و یک وقت در صفت بد می میریم به صفت مطمئنه می رسیم. صفت بدی که در آن می میری و در آن زنده می شوی در واقع در صفت بد عذاب وجدان است ولی تغییر نیست. مثال : با کسی جر و بحث می کنم و پیروز نمی شویم و منتظر میشوم در جای دیگر حالش را بگیرم در واقع در صفت بد زنده می شوم در اینجا سکوت می کنم چون جواب بدهم بدتر می شود می میریم ولی با سکوتم در حیات برتر زنده می شوم همیشه جواب ندادن حیات برتر را تجربه می کند . وقتی صفت بد را در خود نکشیم و زنده می شود من از آن جدا نمی شوم و در آن صفت بد زنده هستم وقتی بخواهیم بمیریم مرگ سختی را تجربه می کنیم.

از اعتیاد ، حسادت ، تنفر  و از هزاران پستی داریم جدا می شویم و مرگ سختی را تجربه می کنیم . و مرگ وسیله است که ما را این دنیا جدا می کند و برای وسیله ای پاک شدن من نمی باشد .به همان شکل در عالم دیگر ظاهر می شوند ما اینقد می میریم و آن مرگ سخت را با تکه تکه شدن تجربه می کنیم وقت الان بمیمریم مرگ برایمان آسان می شود. اگر مرگها و مرده شدن را تجربه نکنیم مرگ سختی خواهیم داشت .

 ما چون برای خداوند شریک قایل می شویم اختیار داریم ولی حق انتخاب نداریم . اگر شما چاق باشید شما مشرک بودنتان ثابت می شود .که شما برای خداوند شریک قایل شدد و خداوند هم برای شما نفس گرسنه می گذارد که شریک شما می شود و هی می خورد تو اختیار داری ولی حق انتخاب نداری . اختیار از کف می دهیم .

 صبحتهای خانم ثریا درمورد وادی دهم که آیا تغییر صفت به راحتی می باشد

 البته که تغییر صفت در انسان از چیزهای خیلی کوچک شروع می شود . نمونه بارز آن در کنگره می باشد. که در قدیم گفته می شد که اعتیاد درمان ندارد امکان ندارد . ولی کنگره می گوید روش درمان درست باشد با آموزش و سپری کردن زمان امکان پذیر می باشد . خود ما تغییراتی که می بینیم نمی توانیم بگوییم تغییر کرده باشد . ولی تغییرات را در خودم و اطرافیانمان می بینیم .

 

مشارکت خانم الهام :

شرک یعنی چه ؟ به جای خداوند کسی دیگر را قبول کنیم . مثلا کسی که پول زیادی داشته باشد آن را قبول و بپرستیم .ویا حاجاتمان را به جای اینکه از خداوند بخواهیم از دیگری بخواهیم این می شود شرک .

داستان شرک چی می باشد ؟

همسفر مریم

همان مسئله باز تاب می باشد که چون ما برای خداوند شریک قایل می شویم این عمل باز تابی دارد که به ما بر می گردد و ما نمی توانیم به خواسته هایمان برسیم وخواسته ما کوچک و کوچک تر می شود . یعنی روزی که خداوند به ما می دهد، نمتوانیم استفاده کرد .

با احترام : همسفر مریم

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic