درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
شنبه 17 تیر 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
 یعنی اینکه ما در جنگ افکار میدان وسیعی و بزرگی را داریم مثل جنگ ایران و عراق نیست که یه منطقه ای در گیر بشود . 


 دستور جلسه سی دی جنک افکار

صحبت های راهنما خانم کرمی

 انسانی در شرایط حال خرابی وبحرانی بتواند کاری کند و بحران را کنترل کند توانسته کاری بکند نه در شرایط معمولی که همه چیز مهیا است هنر نکرده . ما مدیریت بحران را باید یاد بگیریم

فقط در اینجا برای مسافر که حرف نمیزنیم این مدیریت بحران برای همسفر هم می باشد تا شکوفه بزند وبیاموزد که من کی جو را آرام کنم . من کی سکوت کنم .ما زمان و مکان مناسب را برای بحران یاد می گیریم .

خیلی محکم و استوار باید قدم برداشت . یعنی تمام زندکی فدا کنگره باید کرد . مثل شمع و پروانه باید باشیم . وقتی پروانه در گرمای شمع محو شد .انوقت میشویم (باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی)

در کنگره فقط حرکت فقط خواستن فقط درمان در مسیر سفر اول

صحبت های خانم الهام

در ابتدا آقای مهندس در این سی دی به همسفرها نکته بیان می کنند که در سفر اول بابد به خود متکی باشند و و توقع اینکه دیگران دستشان را بگیرند را نداشته باشند .

 تا ما زمین نخوریم بلند شدن را یا د نمی گیریم .

پیام(داشتن شکوفه ها در بهار به شاخه ها پدیدار می شوند اماتو سرما بر شاخه ی درون پدیدار گشتی این نشان حیاط دوباره توست آنچه بودی به آن باز نخواهی گشت ) یعنی اینکه شکوفه در بهار نه هوا گرم است نه سرد باور می شود. اگر سرما بزند تمامی این شکوفه ها همه خراب می شود و دگر میوه ای نمی دهد .

یک انسانی که مصرف کننده و حال خراب می باشد در بدترین حالت در سرما شدید در وجودش هست.  باید شکوفه و میوه بدهد. یعنی اینکه در بیرون کاری بکند .در مورد همه افرا د صادق می باشد .

نوید ،ایمان، تفکر ، در شخص بوجود می اید و شخص از ظلمت خارج می شود و بالهای پروازش به وسعت آسمان باز می شود و به زمین نمی خورد یعنی اینکه از سرما بیاید بیرون محال به اعتیاد باز گردد.

زمانیکه هم از لحاظ روحی  و فیزولوژی درست بشود دیگر به زمین نمی خورد .

 زماندار راستین می گوید مرد جنگیدن اما جنک افکار ، میدانهای وسعی را می طلبد .

 یعنی اینکه ما در جنگ افکار میدان وسیعی و بزرگی را داریم مثل جنگ ایران و عراق نیست که یه منطقه ای در گیر بشود . همان یه منطقه در گیر بشود اما جنگ افکار تمام انسانهای کره زمین ممکنه درگیر بشود . می جنگه ولی در ظاهر دیده نمی شود و در افکار مردم می باشد .

در زمان که حضرت علی (ع )  به شهادت رسیدن بعضی از مردم پرسیدن چطور به شهادت رسیدن ؟ و وقتی فهمیدن در مسجد به شهادت رسیدن تعجب کردن و گفت مکه حضرت علی (ع) نماز هم می خواندن . یعنی این که افکار اینقدر خراب بود که حقیقت را نمی دیدن .

همسفر : مریم 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic