درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
سه شنبه 14 شهریور 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
تنها معجزه اعتیاد عشق می باشد و این را چه کسی باورش می شود. اعتیاد باعشق درمان می شود


دستور جلسه سی دی تقدیر

مشارکت خانم کرمی :

تنها معجزه اعتیاد عشق می باشد و این را چه کسی باورش می شود. اعتیاد  باعشق درمان می شود

بعضی از تقدیرات که از دست ما خارج می باشد ولی باز

 ما با اعمالمان می توانیم آنها را تغییر دهیم . و بهتر بشوند و همین ها برای پله های ترقی ما برای رسیدن به بالا می باشد .

تقدیرات ما با تفکر و تلاش می تواند بهترین شکل رقم بخورد

گاهی فکر میکنم چرا اعتیاددر مسیر زندگی من قرار گرفت؟ 

چرا این مشکل و این مسیله در مسیر من قرار گرفت؟

وقتی که خوب فکر میکنم همه اینها نقمتی بودند در لباس نعمت ودر آخر هر موضوع شری بود که باعث خیر شده بود و هزاران بار خدا را شاکرم و امیدوارم همیشه تسلیم رضای حق باشم 

مشارکت خانم معصومه شکوری:

تمام واحد را که پشت سر می گذاریم در اخر می رسیم به وادی عشق . باید چیزی باشد تا در مورد این وادی صحبت بکنیم در مورد این وادی صحبت کردن کاری سختی می باشد . از ابتدای ورد به کنگره از وادی اول که تفکر می باشد شروع کردم تا به وادی عشق رسیدم به پایان رسید . بسیار وادی قشنک و پر از معنی می باشد باید به آن رسید تا در مورد عشق صحبت کرد . در مورد مسافرم به این عشق رسیدم در مورد بودنش در کنار من بودنش ....یک ان که در موردش فکر می کنم می بینم در کنارم حضور پیدا می کند . یا به من زنگ می زن که برای خودم حتی جا سوال می باشد که با فکر کردن در موردش این ارتباط ها صورت می گیرد .

 دو بار برایش تولد گرفتیم که مصادف شد با وادی چهارده که برایم خیلی قشنگ بود . باید هم خودت را و هم مسافرت را دوست داشته باشید .سفر اول خیلی آسان و خوب بود ولی سفر دوم بسیار سخت بود .من وابسته و ایشاناز من فاصله می گرفت کار و سربازیشان در شهرستان شد .برایم سوال بود که چرا بین من ومسافرم این همه فاصله می افتد . و به خود می گفتم حتما یه خیری می باشد .

مشارکت خانم معصومه :

 تا 13 وادی را به خوبی پشت سر نگذاریم نمی توانیم وارد وادی 14 بشویم . وقتی وارد کنگره می شویم پر از نفرت کینه هستیم اطرافیان را نمی بخشیم و همیشه درصد تلافی کردن هستیم و همشه د رصدد جبران خطاهای دیگران هستیم . اما وقتی این وادی ها را پشت سر می گذاریم . متوجه می شویم تا نبخشیم نمی توانیم عشق واقعی نمی رسیم . در این وادی یاد گرفتیم که اطرفیان را ببخشم حتی اگر آن کناهکار باشند . از خداوند برای آنهای که حالشان خراب هست آرزوی حال خوب می کنم . اروزی عشق واقعی و را خوب برای همه آرزو می کنم

مشارکت خان نیره :

 عشق را باید یادبگیرد تا بتواند به دیگران بدهد وقتی دریافت نکند چیزی ندارد که به دیگران بدهد . یک بچه که با محبت باشد و دیگری هیچ احساسی ندارد این نشان می دهد که مادر به اونی که محبت بیشتری داده است . فرزند هم به او محبت میکند و دیگری چون هیچ گونه محبتی ندید و به مادر محبت نمی کند .

مشارکت خانم کبرای از سی دی تقدیر :

 این سی دی از آقای مهندس  در ابتدای سی دی از زمان صحبت شد هر چه فراگیری عمیق تر باشه به زمان بیشتر نیاز داریم . برای دریافت مدرک دکترا نیازمن زمان بیشتری می باشیم و تغییرات هم نیاز به زمان می باشد مثل اعتیاد . زمانیکه میخواهیم تغییر کنیم نیاز به زمان داریم تا به ان تغییرات برسیم یا تکامل انسان نیازمند زمان می باشد چون کارایی بیشتری نسبت به موجودات دیگر دارد نیازمند زمان می باشد مثل راه رفتن انسان که یک سال زمان نیاز دارد ولی حیوان در همان زمان که متولد می شود می تواند راه برود. تقدیر و سرنوشت از قدر و اندازه می اید . و معنی قضا و قدر ، قضا یعنی قضاوت کردن و قدر از اندازه می اید . قاضی حکمی که می دهد از اصلاعات پیشین ما است که صادر میکند .اعمل و ظریفیت ما و آن قدر و اندازه ماست که حکم را می دهد .و نامه را غیابی ننوشتن و قضاوت کرده و حکم را داده اند و بر مبنای کارهای گذشته ماست  و اینطور نیست که آینده ما را دیده باشند بلکه از گذشته ما آنچه دیده اند حکم داده اند و اعمال ما می تواند تاثیر بر اندیشه و تفکر ما که برنامه ریزی کردیم باشد و هر چه آینده اعمال را می بینم آن را در گذشته انجام داده ایم .ما دایم تقدیر خود را می نویسم با تعقل و تفکر که انجام می دهیم . اعمال ما بر تقدیر ما تاثیر می گذارد و ان را شکل می دهد . تقدیر ما اگر بلا باشد ما می توانیم به شکل بهتری نتیجه بگیریم مثل همین اعتیاد که مسافران از این اعتیاد با اموزش به جایگاه بالاتر برسند .و همه به خواست انسان بستگی دارد و ما باید بندها را پاره کنیم و این را باید از خودمان توفق داشته باشیم گرفتار بلا شدم از خودمان بیشتر حساب کنم و حرکت کنم . اگر کور سوی خداوند به ما نشان داد مثل کنگره باید از آن استفاده کنیم . و اگر ما حرکت کنیم تمام کائنات برای کمک به ما حرکت میکنند . و هیچ کسی مسبب زندگی ما نیست  و شاید این زندگی یا بلا که گرفتار می شویم بهترین جایگاه باشد. و به خیر و صلاح ما است .  وتلاش باید کنیم . و از تجربه دیگران استفاده کنیم و تجربه خودم هم درس بگیریم . و اسارت مثل دروغ و غیبت خودمان برای خودمان درست کردیم که با تلاش خودمان باید از آن رها بشویم.

با احترام همسفر مریم 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 1 مهر 1396 01:12 ب.ظ
سلام وخسته نباشید به شما عزیزیان واقعا از مشارکت هامون استفاده کردم.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic