درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
چهارشنبه 22 شهریور 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
خواست خداوند اول کار هر چیزی می باشد .که با تلاش ما به بهتر نتیجه گرفتن به ما کمک می کند.


دستور جلسه سی دی بازی پازل از مهندس دژاکام 

 صحبت های خانم کرمی : من باید صفحه اول را به بهترین نحوه بنویس تا در صفحه دوم به مشکل بر نخورم ما  با توجه به اذنی که خداوند قرار داده است.تلاش خود را انجام دهیم  تا نتجه بهتری از مسئله بدست آوریم وقتی بدون تفکر و بدون آمادگی به سفر برویم نتیجه خوبی بدست نمی آوریم

این یعنی درست ننوشتن صفحه دوم .

تلاش ما در روند کار تاثیر می گذارد . فکر کنیم آنچه خوب است را با آبی بنویسیم و آنچه بد است را با قرمز . نگاه کنیم ببینم کدام رنگ کار ما بیشتر اگر آبی بود به ان عمل کنیم . 

مهمترین مسئله هر کار انرژی می باشد که ما در روند کار از چه چیز بیشتر انرژی می گیرم. روی  خودمان کار کنیم و بهترین را انتخاب کنیم .

ودر ادامه:

در کنگره قوانین که ،وجود دارد میتوان تعداد زیادی  در کنار 

خواست خداوند اول کار هر چیزی می باشد .که با تلاش ما به بهتر نتیجه گرفتن به ما کمک می کند.

با درست چیدن تکه های پازل زندگی شکل خوبی آرامش و اسایش را برای خو دمان رقم میزنیم.

مشارکت خانم نیره : همه ما با پازل آشنا هستیم .یک سری قطعات می باشد که باید ا از نظر رنک شکل در کنار هم قرار بگیرند. ما به زور نمی توانیم در کنار هم قرار دهیم چون قطعات دیگر را به هم می ریزد . افکار و زندکی ما مانند پازل می باشد . وقتی افکار ما بهم ریخته می شود. در اینجا اگر بتوانیم مرتب کنیم و در یک جهت خوبی قرار بدهیم می توانیم موفق می شویم .زندگی مثل این است که از ما فیلمبرداری می کنند و ما هم بازیگر یک نقش می باشیم . بر اساس توانای و ظرفیت ما ، نقش را به ما داده اند هر کس باید نقش خود را خوب بازی کند . 

زمانیکه ما به عقب بر می گردیم اگر خود را بد بازی کرده باشیم .حال و آینده بدی خواهیم داشت. و اگر نقش خود  را خوب بازی کرده باشیم آینده خوبی خواهیم داشت .تشگیلات خداوند کاملا حساب شده می باشد وقتی که داریم کتاب را می نویسم هر صفحه از آن را درست و تمیز بنویسیم . باید خوب تفکر کنیم و خوب بنویسم تا برای صفحه بعدی مقدمه خوب باشد. تا بتوانیم صفحه بعدی را هم خوب بنویسیم . 

در سفر اول مشگلات زیاد می باشد. کسی نمی تواند بگویید، که اگر هر کسی مشگل من را داشت نمی توانست به رهایی برسد . برای اینکه هر کسی بر اساس توانای های که دارد مشگلات خاص خودش را دارد .باید تفکر کرد.

 مشکلات دو دسته می باشند .یکسری از مشکلات قابل حل می باشد. و یک سری از مشگلات قابل حل نیست  آن مشگلات که قابل حل است باید فکر کرد مشورت کرد تا آن مشکل را حل کرد و آن سری از مشگلات که قابل حل نمی باشد باید صبر کرد تا خداوند اذنش را برساند .

 دو مدل سیستم ما داریم یکی که فیزلوژیکی می باشد و دوم فکر و اندیشه ما می باشد که هر دو باید به تعادل برسد چون در زمان مصرف مواد همه این سیستم از حالت تعادل خارج شده اند که باید با اندیشه به تعادل لازم برسند.

تگامل هم شامل تغییر، تبدیل ، ترخیص می باشد . مانند یک نوزاد که با تغییر سلولها یک نوزاده کامل می شود و بعد بزرک می شود تا کامل شود .

مشارکت خانم معصومه : ما برای هر کاری باید تفکر کنیم . تا نقاط کور را پیدا کنیم .

 اگر مسیر درست را انتخاب کنیم و تفکر هم داشته باشیم می توانیم پازل خود را بچینیم . مسافر را برای انجام دادن سفر نباید اجبار کرده و باید اذن سفر هم باید صادر شود شاید باید در تاریکی بماند و سختی بگشن و راهنماها نباید فشاری به مسافر  در این مورد بیاورند . در مورد دعا ، و جادو هم باید اذنش صادره بشود وگرنه هیچ اتفاقی نمی افتد .

تلاش ما بی مورد نمی باشد . در مسیر تلاش که بکنم ضرر و زیانه کمتری به انسان می رسد .

 

مشارکت خانم کبرای  : آقای مهندس در مورد انرژی صحبت میکنند که انرزی مانند توپ می باشد چون کرد می باشد می تواند در همه جاهات احاط داشته باشند مانند خورشید که به همه انرژی می دهد . و قتی در ایران می تابد به همه کشورهای این نورش می تواند بتابده و وقتی ما به درمان می رسیم این انرژی به همه بدن ما می رسد و انرژی بدهد و بازسازی کند .

و این بازی را برای کسانی مهیا کنید که در این بازی می خواهند برنده بشون . ای بازی مانند یک دریا پر تلاطم می باشد که در این سفر منظور مسافران می باشند با این که شنا نمی دانند تلاش می کنند .و اگر کسی فکر کند مشگلات مال اینان می باشد سفر خوبی انجام نمی دهند . همه مشگل دارند که مختص خودش می باشد و در مورد دو عمل صحبت کردن  یکی عمل نیک و عمل سالم در این سیستم عمل نیک را رد کردن و عمل سالم مورد قبول می باشد . کسی که مریض می باشد ، دکترفقط وظیفه دارد مریضش را درمان کند و مشگلات دیگر را وظیفه ندارد حل کند . برای افراد خاص مثل راهنماها که کاملا وارد می باشند می توانند انجام بدهند.


با احترام همسفر مریم 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 1 مهر 1396 02:06 ب.ظ
سلام وخسته نباشید به مریم عزیزم و خانم کرمی.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic