درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
جمعه 21 مهر 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
خواست امروز ما نتیجه آن در آینده دیده می شود . کسی که امروز   شروع به  مصرف هروئین  می کند تقدیرش اعتیاد است  خواست امروز ما نتیجه و تقدیر فردای ماست که برداشت کار ما  در آینده می باشد . دستور جلسه سی دی رود


مشارکت خانم الهام:


 آقایی مهندس در این سی دی گفتن ، بعضی افراد و پزشکان و افراد گفتن ما به خاطر این از شربت تریاک استفاد کردیم چون تریاک سنتی می باشد و ما هم به صورت سنتی به درمان درمان اعتیاد پرداخته ایم . در صورتیکه تریاک به خاطر داشتن 25 نوع الکالوئید که دارد انتخاب کرده اند . متادین و هروئین و بقیه مواد  را به وسیله تریاک می تواند درمان کرد . با دیده 


مشارکت خانم ثریا :


اقای مهندس می فرمایند : سخت ترین روش ترک در مورد تریاک می باشد 25 الکالوئید دارد ولی بقیه مواد مثل هروئین و شیشه و غیر تک ماده ای است . ولی از نظر آموزش روش درمان برای همه یک جور می باشد. و همه چیز در پرتو اضلاد خواست ، تقدیر ، و فرمان الهی می باشد . ما انسانهای نیستیم که بگویم هر چه در پیشنیمون نوشته همان می شود .و نیاز نداریم هیچ حرکت و تلاشی بکنیم . تقدیر درست است ولی با تلاش می تواند در بهتر شدن تقدیر کمک کرد .


خواست امروز ما نتیجه آن در آینده دیده می شود . کسی که امروز شروع به مصرف هروئین  می کند. که خواست امروز ان نتیجه و تقدیر آن مصرف کنند شدن،  آینده می باشد . کسانی که با تغذیه نامناسب و خوردن انواع فست و فوت و سس ها نتیجه آن در آینده دچار ، انواع بیماری ها رود و معده می شود . آگر خواست باشد تقدیر دست ما می باشد . تقدیر همیشه است اگر تلاش کنیم می توان تغییر داد . اگر تلاش بکنیم ولی به نتیجه نرسیم آن می شود حکمت الهی .


مشارکت خانم اکرم :


استاد می گویند ما خوشحال هستیم که تمامی کارها را با تفکر انجام می دهید .با نادان سخن نگفتن .


در میسر رود اشغال نریختن .ما باید به همه جوانب نگاه کرد .


ما در مسیر درست حرکت کنیم و در این مسیر به سنگ و کلوخ هم برخورده کنیم که باید آنها را حل کرد .


مشارکت خانم مریم :

آیا سنگ کلوخ ها را ما ایجاد می کنم ؟ نه بعضی مواقع در مسیر زندگی  مشگلات که به وجود می آید .ما میتوانیم با تفکر و تعقل آنها را حل کرد و حتی در مسیر اگر آب سیاه دیده می شود می توانیم با حرکتها و گامهای محکم انها را حل کرد و این مشگلات از روز الیس بوده . که در میسر باید با تفکر مشگلات را خود حل کرد و مسئولیت کارها را  نباید به دیگران واگذار کرد . 

و انرژی های خود را هدر ندهیم چون انرژی مانند پول می باشد که نباید الکی خرج شود . باید حواسمان باشد تا دچار مشگل نشویم مثلا کسی برای ضمانت سند منزلمان را خواست نباید در اختیارش گذاشت تا در آینده دچار مشگل شویم . و یا از مواد غذایی که ما را مریض می کنی.استفاده نکنیم .

در مورد درمان بیماری باید کلی به قضیه درمان نگاه کرد مثال در مورد زخم معده ریشه ای باید عمل کرد تا نتیجه خوبی داشته باشیم .

مشارکت خانم نیره :

با در نظر گرفتن قسمت ریکاوری صحبت شده که مثلا وقتی جراحی صورت می گیرد. در ادامه درمان به قسمت ریکاوری برده می شود یعنی مراقبت های بعد از عمل، اگر عمل نگرده باشند. کارهای که در ریکاوری صورت می گیرد هیچ فایده ای ندارد . ما باید کلی به قضایا نگاه کنیم که خانم آمده بودن فقط فقط به ریکاوری کنگره اشاره کرده بودن در صورتیکه روش dst و شربت OT توجه نکرده بودن که هر دو قسمت مهم می باشد. .

مشارکت خانم کبرای :

آقای مهندسی می فرمایند بعضی انسانها یک موضوعی را می شنوند زود باورشان می شود و آن کار را انجام می دهند. و بعضی انسانها هستند که خیلی محکم و استوارند .

و هر کاری به راحتی انجام نمی شوند بعضی کارها نیازمند زمان می باشند مثلا کسی که می خواهد یه ورزشکار خوبی بشود این در یک شب، اتفاق نمی اقتد بلکه نیازمند زمان می باشد .و باید تمرین کنیم .

بعضی آدمهای محکم هستند چون از قبل آموزش دیده اند و برای هر مسئله ای دیده کلی دارند و دیده باز و بصیرت بالا دارند . و در زندگی مانند ورزشگار ورزیده باشیم. و جلوی ضربه ها بیاستیم و بهمشگلات پاتک بزنیم   .و نیروی ها و انرژی را هدر ندهیم و به موقع ا ز آنها استفاده کنیم .

با احترام همسفر : مریم نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات