درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
چهارشنبه 3 آبان 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
هر چیزی را که مصرف می کنیم به اندازه بخوریم لذت بخش است بیش از آن دیگر لذت نمی بریم . در خوردن غذا مثلا 5 قاشق لذت می برم بیش از ان دیگر آن لذت را نمی برم . مرز من 5 قاشق است از مرز خارج شویم از تعادل خارج شدیم .


دستور جلسه سی دی از کار افتادن نقاط حساس

مشارکت خانم کرمی :

 کسانی که وارد کنگره شده اند و در یک پله ای .ایستاده اند در واقع پشت در ایستاده اند و وارد خانه نشده اند . اگر ترک کنگره کنند وارد حیاط و اتاق ها می شوند و جای که نباید بروند می روند پس کنگره مانند یک نگهدارنده می باشد . وقتی وارد تاریکی می شویم تا اخرش که همه جه تاریک بشود می رود از یک نقطه تاریک همه چیز را تاریک می کند مثال در سی دی ایو یانگ  . وارد روشنایی هم بشویم همینطور است گسی که غیب را نمی خواهد انجام دهد از آن طرف روشنایی وجودش بیشتر می شود .

هر کدام ما یک نقطه حساس در خودمان داریم که باید آن را پیدا کرد .در وجودمان چیز است که من از آن متنفر هستم ولی نقطه حساس که همش به فکر من هجوم می اورد که آن کار را را انجام دهم .

 هر چیزی را که مصرف می کنیم به اندازه بخوریم لذت بخش است بیش از آن دیگر لذت نمی بریم . در خوردن غذا مثلا 5 قاشق لذت می برم بیش از ان دیگر آن لذت را نمی برم . مرز من 5 قاشق است از مرز خارج شویم از تعادل خارج شدیم .

بالاترین عبادت ذکر و انصاف می باشد .چقد بگیم . چی بگیم . ذکر گفتن راحترین کار می باشد . ذکر یعنی در هر غفلت خدا رادیدند . در هر گناهی خدا را دیدن در هر گناه برگشتن می شود همان ذکر .ذکر نیاز نمی باشد باید عمل کرد در آن حالت گناه برگشتن می شود ذکر .

در مورد حسادت کاری منفی می باشد ولی اگر در جهت مثبت باشد .غبطه می شود .

 وقتی در جایگاه بالایی هستید باید از نیرویهای که در شما هست بیشتر استفاده کرد مانند راهنماهای کنگره .

مسافری که حس هایش خوابیده بیداری کردنش کاری بسیار سخت می باشد که در اینجا همسفر بسیار می تواند کمک کند .

کمک راهنما هم اگر رعایت نکند به مشکل بر می خورد. نقاط حساس را کنترل کرد . آرام آرام وقتی کم می کنیم می خواهیم نپذیریم در مقابل ما  مشکل مثل کوه قد علم می کند چون به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد .

اگر همیشه حق بگویم به تکامل می رسیم . در پیروی حق عقل کامل می شود .

 

مشارکت خانم مریم :

زمانیکه مصرف کننده مواد مصرف می کند تمام سیستم های حساس بدن به خواب می روند  و یا کند می شود  گوی مانند خرگوش به خواب زمستانی می رود .در انواع مواد مخدر درجه از کار افتادن فرق می کند مثلا مواد سنتی کمتر و صنعتی بیشتر .

وقتی مواد را کم کنیم . این نقاط حساس دوباره بیدار می شود . این حالت از بین رفتن حس ها مانند کریختی می باشد زمانی که ما سرد مان می شود بدن حالت بی حسی و کرختی به خود می گیرد .

 حال این نقاط حساس وقتی از کار می افتد چگونه دوباره راه اندازی کنیم .این در مورد فقط مصرف مواد نمی باشد مثلا در مورد غیبت کردن هم بعضی حس ها از کار می افتد . در این مورد برگشتن بسیار کار سختی می باشد تو گویی یک وزنه 20 تنی را حمل می گردی .برای بر گشت نیازمند تزکیه و پالایش می باشیم که در این مرحله تصویر سازی خیلی مهم می باشد .

مصرف کنندی که می خواهد کراک مصرف کند اینقدر تصویر مصرف کراک را در ذهن خود می اورد در اینجا حتی تصویر اینقد واضح و رنگی می شود که گاهی با صدا همراه می شود در اینجا دیگر دارد کراک را مصرف می کند . در زمان تصویر سازی حتی اینقدر واقعی می شود که ضربان قلب رنک چهره عرق کردن را در شخص می توان مشاهده کرد . در اینجا تیری که از کمان شلیک شده است . ما نباید از ابتدا این کار را انجام دهیم .مثلا نباید وارد حریم و یا خانه کسی بشویم  زمانیکه وارد شدیم وارد اتاق ها ، راهروها ، دالان ها می شویم و این دست ما نیست .ما باید در این مواقع از چرخش افکار استفاده کنیم . ذهن خود را از ان کار دور کنیم .

هر چیزی تعادل آن خوب است مثلا حسادت به مقداری که باعث پیشرفت ما باشد خوب است یا در مصرف مواد غذای باید تعادل را رعایت کرد بیش از ان باعث مریضی ما می شود یا شکر خوب است ولی بیش از انداز باعث مرض قند در بدن می شود .

مشارکت خانم نیره :

 زمانیکه افکار منفی به ذهن ما هجوم می اورد باید سریع افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم . ویا مضرات مثلا دروغ گفتن را به یاد بیاوریم منافع راستگویی را به ذهن خودبیاوریم . بعضی افراد نقاط حساس خود را می شناسند می دانند چکار باید بکنند ولی عمل نمی کنند . برای اینکار باید در صراط مستقیم قرار بگیرند . در اینجا باید فرمانبردار راهنما خود باشیم

مشارکت خانم کبرای :

برای کنترل نقاط حساس باید دانایی داشته باشیم. برای داشتن دانایی باید اموزش بگیریم . در این زمان می توان نقاط حساس را کنترل کرد

با احترام همسفر: مریم حسینی 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 08:25 ق.ظ
با سپاس فراوان از خانم کرمی عزیز.
شنبه 13 آبان 1396 07:26 ق.ظ
خدا قوت به خانم کرمی عزیز و اعضا لژیون خوبشان


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات