درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
یکی از مواد که وارد مغز می شود شیشه می باشد . آمفتامین در چربی حل میشود که اثر زیادی روی مغز می گذارد

دستور جلسه سی دی سد خونی مغز

مشارکت خانم کرمی :

همسفران باید به سی دی ها توجه بیشتر داشته باشند .تااطلاعات شان بیشتر شود . باید بهتر گوش کرد. تا بهتر سی دی را ارائه دهند هم باید بنویسند. و هم گوش کنند .تا بهتر بتواند سی دی را بیان کنند . کار کردن از پر کردن است .

 ارائه دادن سی دی به چه درد یک همسفر می خورد . وقتی خوب گوش می دهم آموزش بالا می رود وذهن باز میشود  و به مسافرم بهتر میتوانم کمک کنم . صحبت کردنم عقلانی می شود.  . ذهن ما باز می شود گفتارمان عوض می شود . . در کنگره 60 همانقدر می گویند درمان راحت است . درمان سخت می باشد . هم سهل است هم سخت .بیشتر باید تلاش کنیم

سدخونی مغز ،مثل گلبولهای فشرده در کنار هم می باشند نمی گذارد هیچ چیز وارد مغز شود .سد خونی در کل بدن به صورت فاصله دار می باشند و ویروسها و میکروبها وارد بدن می شود.  

در قلعه عقل امین هم گفته شده هر چیزی وارد عقل نمی شود. مگر اینکه اطلاعات غلط داد باشد . 

دی اکسید کربن و اگسیژن چون ریزه می باشد وارد مغز می شوند .

یکی از مواد که وارد مغز می شود شیشه می باشد . مواد که در شیشه استفاده شد است. چنته می باشد .که در لوله بازکن استفاده می شود . که چرب را درخود حل می کند .

مشارکت خانم کبرای :

آیا دستگاه ایمنی ویروس را از بین می برد ؟ دستگاه ایمنی بدن به میکروب ها حمل می کند. و چون به وسیله ویروس ها الوده می شوند از دستگاه ایمنی می خواهند که آنها را از بین برند و دست به خودکشی می زنند تا دیگر سلولها آلوده نشوند . ود رمغز سلولها از بین می روند و ساختن دوباره سلول به ندرت اتفاق می افتد که ویروس ها در نخاخ مخفی می شوند.و بعد از مدتی با کوچکترین مسئله خود را نشان می دهند .


مشارکت خانم ثریا:

در مفز یک سدی وجود دارد که نمی گذارد هر چیزی وارد آن شود .حال چه میکروب باشد. یا ویتامین باشد  . چطور موارد از این سد عبور می کند؟ در اینجا چربها طوری در کنار هم قرار گرفته شده که از دور ، راه نفوذی دید نمی شود. ولی وقتی از نزدیک به نگاه می کنیم، روزنه های کوچکی دارند . از گردن به پایین وقتی قسمتی آلوده به میکروب و یا ویروس بشود. یک علائمی خود را نشان می دهند. ولی مغز اینطوری نیست و در آن مشگلات زیادی بوجود می اید. و مواد مخد از ناقلهای هستند. که از جدار، مویرگهای مغز می تواند عبور کند .هروئین و شیشه بیشتر جذب را در مغز را دارند .

دو چیز می تواند وارد مغز شود آکسیژن  و دی اکسید کربن و به خاطر ریزه بودن می باشد .

مشارکت خانم الهام:

در سی دی آقای مهندس در مورد ساختار بدن و سلولها چه وظایف دارند از قلب وقتی شریانهای اصلی رگها عظیم و بزرک ، وارد و خارج قلب می شوند. در زمانی که رگها از قلب خارج می شود میخواهند. به اندامها برسند این رگها به مویرگها تبدیل می شوند تا مواد غذایی را به تمام اندامها برسانند . مویرگها به دو شگل هستند در اندمها به یک شگل می باشند. و در مغز به شگل دیکری می باشند . این مویرگها وقتی به مغز می رسند خیلی فشرده و تعدا آنها بسیار زیاد می باشند . واین ساچمه های که از جنس چربی هستند. بینشان فاصله بسیار کمی وجود دارند . و مواد مخدر مثل شیشه ، ، هرویین که در اینها آمفتامین وجود دارد چربی را حل می کند و در این زمان وارد مغز می شوند . و در این جا تخریب بالای بوجود می اورند و جایگزین مواد در مغز می شوند .

در  مواد مخدر مثل حشیش حالت روانی دارد و جسم را از بین نمی برند؟ که اقای مهندس گفتن اینطور نیست ماده که وارد بدن می شود اولین تاثیر را روی جسم می گذارند و بعد مشگل روحی و روانی را بوجود می ایند .

با احترام همسفر : مریم 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 08:15 ق.ظ
خدا قوت.ممنون


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic