درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
چهارشنبه 1 آذر 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
انسان تا اگاهی چیزی را پیدا نکند. نمی تواند آن ضد ارزش را کنار بگذارد . با پیدا کردن آگاهی لذت کارهای ضد ارزشی کم می شود .


دستورجلسه سی دی سیگار 

مشارکت خانم کرمی :

کنگره بر نامه می دهد. کس می خواهد انجام بدهد .می دهد و کسی که انجام ندهد. از گردونه خارج می شود . نباید مانند عالم بی عمل باشیم .فقط دانستن کافی نیست باید عمل  داشته باشیم

در سی دی سد خونی مغز

از سد خونی مغز ، نیکوتین ، هروئین ، شیشه عبور می کند .

انسان تا اگاهی چیزی را پیدا نکند نمی تواند آن را کنار بگذارد . با پیدا کردن اگاهی لذت کارهای ضد ارزشی کم می شود .

کسی که مصرف سیگار دارد با کسی که سیگار نمی گشد از نظر رفتاری و آگاهی  با هم فرق می کنند .از نظر تفکر و شخصیت فرق دارند .

محبت کردن این نیست که ما همه چیز را در اختیار شخص  بگذاریم . به این معنی می باشد در عین این که دوستش داریم . ولی این کار را برایش انجام نمی دهیم . اول باید تشویق کرد و بعد در حین تشویق خواسته و اگر اعتراض دارید  به او گوش زد کرد . محبت مادر صلابت پدر را داشته باشید .محبت با نهیب خیلی خوب است .

 

مشارکت خانم معصومه :

 در ابتدا آقای مهندس پیامی از عقاب سفید  می گویند : که ما برای هر کسی یک قانونی گذاشته ایم که عمل کند یک تکلیفی می دهیم این برنامه هم می تواند به نفع ما باشد و هم برای کنگره باشد .در این جهان خداوند قوانین گذاشته است که عده ای می تواند به وسیله ان صعود کند و عده ای سقوط می کند بستگی به برداشت و کارآیی ما از آن کارها می باشد .

زندگی در کنگره ما را می سازد . بستگی به تذکیه و پالایش ما می باشد . هر کسی با توجه به انجام کارش به او برنامه می دهیم. و به یکی 1 سی سی به دیگری 2 سی سی و .....برنامه می دهیم . کسی قوانین کنگره را اجرای بکند .در کنگره می ماند. و کسی که انجام ندهد .از کنگره و گردونه خارج می شود .

ما همیشه می گوییم .چرا خداوند شیطان را خلق کرده ، چرا تریاک را خلق کرده. خداوند به ما عقل داده و ما با توجه به این قضیه باید از هر چیزی استفاده نکنم و از عقل خود استفاده کنیم مثلا چاقو را خداوند آفرید.باید ببینم کجا باید استفاده کرد در اشپزخانه و یا نه برای فرو کردن در بدن کسی .

برای نابودی انسان فقط سیل ، زلزله ... نیست. راههای دیگر هم است مصرف سیگار و مواد خودش تخریب زیادی به همراه دارد . مرگ میر سیگار برابری می کند. با تمامی آمارها مرگ مثل تصادفات ، سیل بیمارها ....

 در قدیم به صورت پیپ و چوپوق استفاده می کردن . که بعدها به خاطر اینکه راحت تر استفاده بشود. به شکل سیگار درآورده شد . و تبلیغ کردن که یک آدمی که خیلی هیکلی بود روی جلد می گذاشتن. یعنی هر کسی نمی تواند استفاده کند باید خیل قوی باشد .

و این درامد زیادی برایشان همراه داشت .

خانم نیره :

اقای مهندس می گویند: آدم تا مشگلی برایش پیش نیاید فکر می کنند .مشگل برای همسایه است . که تند و تند مریض و سرما می خوردند . بعد ها بعد از ترک کمتر مریض می شدند . 

 در مورد ریه صحبت می کنند که ریه یکسری حبابچه های دارد اکسیژن را به اندامهای می رسانند. مثل فیلترهای ماشین ریه را پاک می کند. کسی که سیگار می کشد. ریه اش سیاه و کسی که سیگار نمی گشد . به رنگ صورتی می باشد .

 و روی مسایل جنسی تاثیر می گذارد . برای حل مسئله باید آن را شناخت .  در مورد سیگار که چند هزار میکروب را وارد بدن میکند . چرا یک سیگاری وقتی سیگار نمی کشد. عصبی می باشند ؟ چون نیکوتین دارد و در مغز یک ماده ای است به نام نوروترانسمیترها که میرود و آن ماده را از کار می اندازد . باید ترک سیگار ده ماه  زمان نیاز داریم

 ما اگر فرد را یک درخت در نظر بگیریم. ریشه درخت جهانبینی آن می باشد . من فکر می گردم به تعداد آدمها برای رسیدن به خداوند راه می باشد ولی فقط یک راه می باشد و ان هم فقط در صراط مستقیم می باشد . برای سیگار هم یک راه است. و آن هم دی اس تی می باشد . رو شهای ترک سیگار هم سه نوع می باشد. : ا- قرص نیکوتین 2- چسب و 3- آدامس نیکولایف  در اینجا دو راه زیاد مفید نیست .ولی بهترینش با آدامس نیکو لایف می باشد . برای اینکه می توانیم تکه کرده و به راحتی استفاده کرده .

با احترام : همسفر مریم

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 آذر 1396 07:51 ب.ظ
بسیار عالی بود خانم مریم عزیزم ..پاینده باشید


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic