درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
پنجشنبه 16 آذر 1396 :: نویسنده : همسفر مریم       
 ما باید اموزش بگیریم تا بتوانیم مشگلات را حل کنیم . باید کنگره بیایم و آموزش را بگیریم و به ان عمل کنیم نه اینکه فقط بیایم و برویم.

گزارش جلسه مورخ 13/09/96

دستور جلسه سی دی غذای ما دوای ما و مشارکت سی دی معرکه گیری

سخنان خانم کرمی :

در سفر اول حال مسافربا حس بسته وارد می شود. که در تاریکی مطلق است وبعد از آن کم کم از این حالت بیرون می ایند و به حال خوش می رسند . مسافر خودش باید از تاریکی ، بخواهند بیایند 

.به وسیله گوش کردن به سی دی ها ما به هدف نزدیکتر می شویم . آموزش یعنی من سی دی را گوش کنیم و اطلاعات را بگیریم و در منزل بکار بگیریم . و ارام ارام تغییرات صورت می گیرد و. جسارت سالم داشتن را هیچ جا به ما یاد نمی دهند و اقتدار در خانواده یکی دیگر از خصو صیاتی است که باید داشته با شیم

 با قبول اشتباهات ما  بزرگ می شویم. و به طرف جلو ما را هدایت می کند . و اعتماد اطرافیان نسبت به ما بیشتر می شود .

ما کی و چه زمانه باید کاری و یا حرفی را انجام دهیم باید این زمان و مکان را در نظر بگیریم


حانم اکرم :

 ما باید اموزش بگیریم تا بتوانیم مشگلات را حل کنیم . باید کنگره بیایم و آموزش را بگیریم و به آنها عمل کنیم نه اینکه فقط بیایم و برویم .   آموزش میخواهد تا به هدف برسیم .

خانم مریم :

در مورد معرکه گیری در کنگره هم مسافر و هم همسفر معرکه گیری دارند . وقتی عقل و منطق کنار می رود .  معرکه گیری شروع می شود منه همسفر در قبل از کنگره با بوجود آمدن مشگلات ، مقصر را طرف مقابل می دانستم ولی با ورود به کنگره و گرفتن اموزشها توانستم بهتر مشگلات را بینم و از حاشیه بیرون بیایم . در یک لژیون 20 نفر، که 18 نفر برگشت می خورد . در اینجا راهنما در حاشیه می باشد . دنبال خوش گذارنی خودشان می باشد . یکی از چیزهای که کمک میکند معرکه گیری کمتر بوجود بیاد داشتن نظم می باشد و رعایت قوانین مثلا در کنگره اطاعت از راهنما و مرزبان به قول اقای مهندس حتی اگ روی مترسک این شال را بگذارن ما باید احترام بگذارم و قوانین را رعایت کنیم با رعایت این نکات می توانیم از حاشیه دور باشیم و در اموزشها و کسب موفقیت پیشتاز باشیم .

 خانم الهام  :انسانی وقتی نمی تواند منطقی صحبت کند و جواب طرف مقابل را بده مجبور می شود معرکه گیری کند و شاید از قصد نخواهد این کار را بکند . وقتی می بیند در توانش نیست جواب بدهد به در دیوار گیر می دهد که خودش را ازاد و رها کند تا بهش گیر ندهد . 

کسی که آموزش دیده باشد در اینجا باید سکوت کند .

مشارکت خانم کبرای :

زمانیکه من معرکه گیری می کردم می خواستم بگوییم که من مقصر نیستم .وقتی کسی نادان، و بلد نیست دچار معرکه گیری می شود . وقتی الان یا گرفتم معرکه گبری یعنی کمبود دارم اشتباهاتم را جبران کنم آنچه در دلم می باشد و نمی توانم بیان کنم . و الان از تجربیاتم برای فرزندانم استفاده می کنم .تا آنان از اشتباهاتم درس بگیرند .

سی دی غذای ما دعوای ما 

خانم ثریا :

در قدیم معتقد بودن که غذای ما دوای ماست .و دوای ما عذای ماست و به این امر اعتقاد داشتن . همانطور که یه غذا برای ما مفید می باشد . همان غذای می تواند باعث، درد بشود.

 و باید به تغذیه خود توجه بکنیم تمام موادغذای از جمله سبزیجات و میوجات را استفاده بکنیم و جوانان نباید از قرص ویتامین استفاده نکنند.  قرصها ویتامین برای افراد مسن می باشد . 

از مواد غذای های لوبیا ، عدسی و آبگوشت استفاده بکنیم . از انواع آشها استفاده کنیم . 

یکسری بیماری از کمبود ویتامین ها بوجود می اید مثل فقر آهن ، پتاسیم می باشد . با مصرف استفاد از مواد غذای خوب و تازه ما دچار بیماری نمی شویم و هزینه درمان خیلی زیاد است و ما میتوانیم با دزست مصرف کردن هزینه ها را پایین بیاوریم .

خانم پروانه :

ما نمی گوییم دارو استفاده نکنیم و باید در مواقع ضروری استفاده شود. 

بیماری ها به سه گروه می باشد یکسری بیماری مثل شگستن پا می باشد سری دیگر مثل بیماری های واگیری دار می باشد . یک سری بیماری در اثر کمبود مواد غذای می باشد .

مواد غذای هستن که وارد بدن می شود تبدیل  به مواد می شود. که قابل استفاده می شود . مثلا سروتویین تولید می شود و از افسردگی جلوگیری می کند .

یکسری بیماری ژنیتک می باشد .

مصرف اب را باید توجه کنیم که بدن به کمبود اب دچار نشود .  

با تشکر همسفر:مریم 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic