تبلیغات
وبلاگ همسفر کرمی - گزارش دستور جلسه دوشنبه 06/10/95
درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
سه شنبه 7 دی 1395 :: نویسنده : همسفر مریم       

رسیدگی به جسم به وسیله ورزش ، تغذیه مناسب ، پیاده روی ، باعث میشه خمر درون مان بهتر کار کند .با جسم سالم خمر درون خوب کار می کند

گزارش دستور جلسه دوشنبه 06/10/95

در ابتدا جلسه خانم کرمی در مورد دستور جلسه (خدمت من به کنگره وخدمت کنگره به من ) مشارکت نمودند .

مشارکت خانم کرمی :

اعتیاد مسئله است که در هر خانواده ای که پیش بیاید ، کسی نمی اید کمک بکند. همه دست می کشن ولی اگر مسئله مالی ، مسکن ، بیماری ،باشد اطرافیان برای کمک می آیند . در اعتیاد ما همسفران دو راه بیشتر نداریم یا طلاق یا سوختن و ساختن ، از آن جهت که ما همسفرهای خوبی هستیم راه دوم را انتخاب می کنیم زندگی از دست رفته ، دم پرتگاه را ، من مادر یا من، همسر نمی دانستم که این زندگی را چکار کنیم . قبل از کنگره راهی وجود نداشت و فقط قرص شربت ، ایجیو ، بیمارستان . ولی در کنگر 60 ما به درمان رسیدیم . در سالهای گذشته فکر می کردم کاری برای کنگره نکردم ، ولی الان حالم بهتر می باشد . فکر میکنم دینمو دارم ادا می کنم . زندگی من کنگره ای شد مسافرم در جلسات کنگره لژیون دارن در شهرستان هم لژیون دارن به پارک در روزهای جمعه می روند زندگی ما وقف کنگره می باشد که حتی به کارهای شخصی کمتر می رسند . احساس می کنم آرام آرام ادا دین به کنگره دارد صورت می گیرد . البته صاف نمی شود به علت داشتن تاریکیهای که وجود داشت .الان من زندگی دارم که اطرافیانم این زندگی روزمرشان بود ولی من دارم از زندگیم لذت می برم چون من تاریکی را احساس کردم . حتی یک سفر کوچک برام لذت بخش است . ولی د رگذشته سفر بزرگ برام خوشایند نبود و هیچ لذتی نمی بردم .و همراه با افسردگی بود . دیدن تاریکی و رسیدن و لذت روشنایی قابل وصف نمی باشد .

مشارک خانم کرمی:  در مورد سی دی مستان

کسی که خمر بدنش کار کند از چهره شان مشخص می باشد .وقتی خمره از بیرون وارد بدن می شود. کم کم مدل چشمها ، فرم بدن تغییر می کند . حال مصرف قرص اعصاب داشته باشیم باز هم در چهره مشخص می شود. و اگر از درون ترشح بشود باز هم در چهره کاملن مشخص می باشد .

ما به دنیا آمده ایم که سیستم خمر درون خود را راه اندازی کنیم.وقتی گفته می شود احسن الخاقین به این نکته اشاره می شود که انسان به جای می رسد که یه حفره ای به جهان دیگری می زند برای دیدن چیزهای بهتر  ، نه اینکه شیشه مصرف کند و توهم بزند .سکوت بهترین چیزی برای رسیدن به بهترین ها می باشد .سکوت و رکود با هم تفاوت دارد . سکوتی که از چشمهای مشخص می باشد و دارای معنا می باشد .

وقتی غیبت می کنیم . انکار تیشه به ریشه خودمان می زنیم . وقتی غیبت می کنیم آرام آرام به تاریکیها وجود وارد می شویم .

هر کسی شماتت کند. مطمئن باشد که روزی به خودش بر می گردد .شماتت بدتر از قضاوت می باشد وقتی گفته می شود .حقشه ،هر چه به سرش می اید  اینها باعث می شود .خمر درون خوب کار نکند در اینجا سکوت خیلی کمک میکند.

انرژِی که صرف نکردن اینکه قضاوت نکنیم حال دیگران را نکریم و شماتت نکنیم این انرژی از نور می باشد و هدیه خداوند می باشد احساس خوبی بدست می آورید .

کسانی که جهان دیگر را می بینن با مشگلات چکونه بر خورد می کنند ؟

زمانکه که حفره باز می شود اگه امیدی داشته باشیم مشگلات  برایمان آسانتر می شود نگاه عوض می شود . مشگلات آسانتر حل می شود .

خیلی تفاوت دارد وقتی ضد ارزش انجام نمی دهد مشکلات را جور دیگری می بیند و راحت تر حل می کند .

وقتی خمر من خوب کار کند خودم برای خودم تصمیم می گیرم .ولی اگر خمر من خوب کار نکنه من در یک زندان قرار می گیرم . خودت به خودت باید حال خوش بدهی اگر پیدا نکنی حال خوش را از بیرون به شما می دهند تو را در درون خودت زندانی می کنند و تصمیم گیرند آنها می شوند .

در کنگره 60 مسئله جهان بینی بر روی اعتیاد مطرح شد . و تاثیر آن بر اعتیاد را مطرح کرد .

مصرف مواد سیستم خمر داخلی را از بین برد . که نمی تواند نه درک داشته باشد .وقتی که نشئه باشد خوب  می باشد  و وقتی خمار باشد بسیار حال خرابی دارد .

 اون اصحاب دست راستی که حالشان خوب می باشند ازچهار  نهرها استفاد می کند اصحاب یمین آنهای که حالشان خراب می باشد و یاران سابقون ، اینان سبقت می گیرندآنان  مقربون  هستند .آنان مقرب در درگاه خداوند هستند که حفری به جهان های دیگر برایشان باز می شود .

ما سعی میکنیم از حال بد به حال خوش برسیم .

وقتی کسی که به ما بدی می کند و حال ما را بد می کند و ما از درون دلمان می سوزد . در واقع اون سوزش باعث بزرگ شدن ظرف درونمان می شود .

 

مشارکت خانم زهرا:

من هم مشگلاتم هست ، ولی من با وجود آنها آرام هستم و با آنها دارم کنار می آیم . این از قدرت کنگره می باشد .قبلا من زور می زدم ولی مسافرم  کار خودش را می کند . با توجه به اینکه یه چیزی های از آن می بینم ولی من دیگه اذیت نمی شم و آرام هستم .قبلا حالم خراب می شود . و الان حالم خوب است .

از سی دی مستان این را متوجه شدم که خمر بدنم داره خوب کار می کند . قبلا به سختی از خواب بیدار می شدم ولی الان به راحتی بیدار می شوم و ورزش می کنم . به همه کارها یم می رسم و حالم خوب می باشد .

آقای مهندس می گویند .می که مربوط به شراب می باشد و می که عرفا می گویند با هم فرق می کنند .

می که در درون ما وجود دارد و در قران هم توضیح داده شده است که چهار نهر می باشد و یکی از آنها شراب در آن می باشد .

در سی دی در مورد خمر که در بدن ما هست که با تغذیه ، ورزش  .... می توان به بهترین صورت کار کند .

اینکه من صبح بیدار می شوم و ورزش میکنم متوجه می شوم که خمر وجودم درست می باشد .

اشخاص به دکتر مراجعه می کنند که با خوردن قرص ، بتواند خمر بدن شان راه اندازی شود .

مشارکت : چکار کنیم خمر درونمان خوب کار کند ؟

رسیدگی به جسم به وسیله ورزش ، تغذیه مناسب ، پیاده روی ، باعث میشه خمر درون مان بهتر کار کند .با جسم سالم خمر درون خوب کار می کند .پیام های که به ایمان آوردندگان گفته می شود : غیبت نکنید ، در کار هم تجسس نکنیم ، قضاوت نکنیم تهمت نزنیم کمان بد نکنیم زمانیکه اینکارها را انجام دهیم خمر درون مان خوب کار می کند.

 می شود حس جایگزین عقل بشود؟

مشارکت خانم غزله : بله در یک شرایط خاصی می شود به اون جایگاه رسید . زمانیکه می بینی حس تان می گوید ، از این مکان برو بیرون ، و وقتی می روی ، می بینی انفجار ی صورت می گیرد. که در اینجا حس جایگزین عقل می شود .

 

جهان بینی چه تاثیری روی خمر دارد ؟

جهان بینی کامل باشد روی جسم ما تاثیر می گذارد .جهان بینی نا مناسب تاثیر روی جسم و خمر ما می گذارد .

 

برای هفته آینده دوشنبه امتحان از( سی دی مستان و ناخوادگاه) کتاب 60 درجه را بیاورید .

با احترام: مریم حسینی

 





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 06:56 ب.ظ
Very great post. I simply stumbled upon your weblog
and wished to mention that I've really loved surfing around
your weblog posts. In any case I will be subscribing on your
rss feed and I'm hoping you write again very soon!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:26 ق.ظ
Hello there! This post could not be written any better!
Reading through this post reminds me of my
good old room mate! He always kept talking about this.
I will forward this page to him. Fairly certain he will
have a good read. Thanks for sharing!
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 06:45 ب.ظ
Hi there I am so grateful I found your webpage, I really found you by error, while I was searching on Askjeeve for something else, Anyways I am here now and would just like
to say kudos for a marvelous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don't have time to read
through it all at the minute but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the awesome work.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 10:16 ب.ظ
I believe everything said made a lot of sense. But, think on this,
suppose you added a little content? I am not saying
your content isn't solid, but what if you added a post title that
grabbed a person's attention? I mean وبلاگ
همسفر کرمی - گزارش دستور جلسه دوشنبه
06/10/95 is kinda vanilla. You might glance at Yahoo's home page and watch how they create post titles to
grab viewers interested. You might add a video or a
related picture or two to get readers excited about everything've got to say.
In my opinion, it would make your website a little
livelier.
چهارشنبه 15 دی 1395 06:59 ب.ظ
عالی بود خدا قوت .فقط خواستم‌بگم که مطلبی که مکتوب میکنید در ادامه مطلب باشه چون همه ی متن مطالب با هم غاطی شده خیلی مطالب آموزندست
جمعه 10 دی 1395 02:46 ب.ظ
خدا قوت خانم کرمی عزیز، ممنون از آموزش های خوبتون
خانم مریم عزیز خدمت تان پربرکت
همسفر مریم
پنجشنبه 9 دی 1395 01:02 ب.ظ
سلام وخسته نباشید به خانم مریم عزیز.وخداقوت بهتون میگم بابت زحمت های که تو لژیون میکشید وسخنان خانم کرمی وبچه هارو برامون میزارید.
همسفر مریم
پنجشنبه 9 دی 1395 12:30 ب.ظ
خانم مریم عزیز خدا قوت,,
همسفر مریم
چهارشنبه 8 دی 1395 04:57 ب.ظ
خدا قوت مریم عزیز
همسفر مریم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر