تبلیغات
وبلاگ همسفر کرمی - گزارش جلسه روز دوشنبه مورخ 95/10/13
درباره وبلاگ

در کنگره 60- راهنمایی رایگان درمان اعتیاد- به حلقه متشکل از راهنما و رهجویان او ، لژیون گفته می شود . همسفر خانم معصومه کرمی نیز یکی از کمک راهنمایان شعبه شادآباد هستند که در سال 92مفتخر به اخذ درجه کمک راهنمایی شدند. لژیون ایشان به منظور کمک به خانواده های درگیر بیماری اعتیاد در شعبه شادآباد تشکیل میشود.
ما همسفران نیز به منظور ایفای نقش خود در ساختن جامعه و جهانی بهتر و یافتن جایگاه خود، نیازمند آگاهی و آموزش از سوی بزرگانی هستیم که در مسیر پرخطیر عشق گام برداشتند. کنگره 60 با ارائه طریقی منحصر به فرد، الگوهایی را در اختیار ما قرار داده تا به یاری قدرت مطلق -الله- طی طریق نماییم و علاوه بر ایجاد فضایی آرام و روح نواز در خانواده، خودسازی را نیز در دستور کاری خود قرار دهیم.
مدیر وبلاگ : همسفر آیدا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ همسفر کرمی
چهارشنبه 15 دی 1395 :: نویسنده : همسفر مریم       

 در کتاب 60 درجه اشاره به این موضوع شده است .کل بدن ما مانند شهر عظیم می باشد . کارگران بسیار ی در آن مشغول ، به کار هستند .

گزارش جلسه روز دوشنبه مورخ 95/10/13

در ابتدا از  سی دی مستان و ناخودآگاه امتحان گرفته شد .

جلسه با سوال شروع شد.

سوال – کنگره چیست ؟چرا ما به کنگره می آییم ؟چرا ما به ان ای نرفتیم ؟ چرا ما با قرص ، متادون درمان نکردیم و ....حالا به کنگره می آییم باید یازده ماه سفر کنیم بعد سفر دوم و در آخرسفر سوم را که زمان آن را خدا می داند. 

 در کتاب 60 درجه اشاره به این موضوع شده است .کل بدن ما مانند شهر عظیم می باشد . کارگران بسیار ی در آن مشغول ، به کار هستند .

 مسئله چاقی هم مانند اعتیاد به موادمی باشد.چرا ما اجازه می دهیم که مقدار زیادی مواد غذای وارد بدن ما شود وچرا مواد وارد زندکی ما می شود .

بدن ما مانند شهر عظیم می باشد که .کاروان شادی از دروازه ی شهروارد  می شوند. و همراه خود ساقی های بادی گستر دارند . با خود مواد می آورند و من در حواس پرتی ، شروع به خوردن از آن مواد مست کننده  می کنم .(مشروب ، مواد مخدر ...) و من را مست می کند . پشت این کاروان اولین صف گروه موریانه ها و  مورچه ها هستند . که وارد این شهر می شوند. شروع به خوردن و از بین بردن می کنند . گروه های بعد موشهای صحرایی هستند و شروع به کندن و حفر  تونل می کنند که وقتی وارد شهر می شوند تخریب ایجاد می کنند و در سر راه همه چیز ها را خراب میکنند صف بعدی گروهی از ملخ ها هستند که به مزارع حمل میکنند و ویرانی بوجود می اورند . یعنی در شهر مصرف کننده این اتفاقات می افتد .شهر سالم در اثر مصرف مواد مست می شود و پشت سر تخریب های که به وسیله موشها و حیوانات و مگسها که روی غذاها می نشینند و همه چیز را آلوده می کنند . ولی این مستی 4 ساعت بیشتر طول نمی کشد . بعد از 4 ساعت دوباره باید مصرف کند . وقتی این تخریب شروع می شوند برای اینکه به آنها توجه نکنم و احساس امنیت داشته باشم شروع به مصرف می کنم دوباره باده ها  وارد شهر می شوند .

بعد از مدتی وقتی به شهر نگاه می کنیم ویرانی بیش نیست لوله ها پوسیده و نشتی ،بوی نم خرابی دیده می شود.

 در اینجا دو حالت پیش می آید یا اهالی شهرمی خواهند خوب بشوند یا نه ! یا به عبارتی حاکم شهر می خواهد شهر آباد بشود یا نمی خواهد!

 

در اینجا "خواست" بسیار مهم می باشد . 

اگر نمی خواهد مسئله دیگری می باشد، اما اگر می خواهد خوب بشود به دو گروه بر می خوریم .

1- گروه تند روها   2-گروه متعادلها

 تند روها یک دفعه مواد را قطع کرده ،در اینجا کاروان شادی می آید و از طرفی اجازه داده نمی شود وارد شهر شوند و از طرفی  (آزمایش گرفته می شود منفی می باشد) . گفته می شود اعتیاد ندارد . اعتیاد ندارد درست، ولی شهر خراب می باشد با دیدن می ،آن را مصرف می کند علت این می باشد که شهر خراب می باشد آبادی نیست . کمپ بیمارستان حالش را خوب نمی کند چون شهر وجودی خراب می باشد . در اینجا متعادلها می گویند اجازه بدهیم .  این باده گستر ها بیایند وارد شهر می شوند 6 الی 20 روز مواد بهشان می دهند کم کم مواد را کم میکنند در طول 20 روز  در مصرف را می بندند . درجواب آزمایش باز منفی می باشد اما شهر هنوز خراب می باشد .

کار درست این می باشد . مواد را وارد کنم بعد کم کم مواد را کم کنیم . به کارگران هشیار داده بشود و خرابی ها را متذکر شوند . کنگره 60 این برنامه را اجرا می کند  مواد می هد از طرف هوشیاری می دهد .کم کم شهر وجودی ،آباد می شود .

وقتی سالم شدمصرف کننده خودش میل به مواد ندارد .با توجه به آگاهی که بدست آورده است .

در مود اینکه روشی که در کنگره پیاده می شود علمی می باشد .

عدد 21 مقدس می باشد . این روش ثابت شده است در این زمان باز سازی اتفاق می افتد . که در هر دوره 21 روز بازسازی اتفاق می افتد. با توجه به یادگیری جهان بینی ،جسم و روان به تعادل می رسد . سلامت جسم به قبل از مواد می رسد .

واقعی بودن و واقعا وانمود کردن دو معقول متفاوت  می باشد.

مثال اینکه یکی با ورزش و تغذیه لاغر می شود و نفر بعدی با بیماری لاغر می شود این دو کاملا با هم فرق می کند .سلامتی که با دو هفته بدست  می آید. با زمان و شرایط معین و مناسب با یکدیگر فرق میکند .

نوزاد می خواهد بدنیا بیاید باید 9 ماه زمان داشته باشد گندم در ماه محصول می دهد.

در کتاب 60درجه ،از بخار هستی صحبت شده است که روح ما می باشد که اگر از جسم بگذریم به بخار هستی که (روح ) می باشد می رسیم وقتی از جسم می گذریم به خدا نزدیک می شویم روحی که خدا بر ما دمیده و قطعا از خداوند می باشد .

حضرت علی (ع) می فرماید : آنچه در تخیل شما می گذرد که در باور نمی گنجد ( مثل ساختن برج در 11 روز ) آن تخیل روزی اتفاق می افتد . که امروز، در زمان کوتاه این اتفاق می افتد .

اگر روزی در قدیم به ما گفته می شد بدون دیدن با آن سوی جهان می توانید صحبت کنید باور کردنی نبود ولی امروز با گوشی های همراه ،این امکان پذیر می باشد .(تلگرام )

برداشت محصول

اگر بدانی، آدم شایشه هستی . دانایی با دانایی موثر تفاوت دارد . چیزی را که ما میدانیم، با انجام دادنش فرق می کند شایستگی لازم است .برای  انجام دادنش شایستگی لازم است .

مرکب امام حسین گم شده بود می گویند اگر پیدا شود چنان خداوند را شکر می کنم که بعد از یک هفته پیدا می شود سه بار می گویند الحمد الله رب العالمین به ایشان گفته می شود، همین بود شکرتان در جواب می گویند اگر بدانید نزد خداوند همین جمله چقد ارزش دارد که همیشه همین شکر را بر زبان می آورید .

شگر کذاری بسیار مهم می باشد و باید انجام دهیم . شکر نعمت ، نعمتش افزون کند .

رکود باعث خرابی می شود مانند ،خرمای که زمان زیادی بر روی درخت بماند باعث خرابی خرما می شود .

اعتیاد باید سر بسته باشد .رویش را زیاد باز نکنید .

با رسیدن شکوفه ها وقتی نیست . یعنی دیگر زمان کمی برای موفقیت مانده است .

برای دویدن ما نمی توانم به یکباره بدویم .اول باید  راه برویم بعد تند ،کم کم بدویم . وقتی مسافری می آید باید درست حرکت کند. آن درست حرکت کردن مهم می باشد .

جلسه با دعا به پایان رسید.

برای هفته بعد سی دی حرف عمل کار می شود.

 با احترام : مریم حسینی

 

نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، راههای درمان اعتیاد، گزارش لژیون،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 2 خرداد 1396 10:00 ب.ظ
Every weekend i used to pay a quick visit this web site, as i wish for enjoyment,
since this this website conations really pleasant funny information too.
دوشنبه 20 دی 1395 11:14 ب.ظ
خیلی ممنون خانم مریم عزیز,,خداا قوت
همسفر مریم
شنبه 18 دی 1395 04:57 ب.ظ
خدا قوت مریم عزیز خدمتت الهی و پر ثمر
همسفر مریم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر